Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznický servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdný

Čištění drtiče

I drtič potřebuje občas vyčistit

Drtič odpadu je v podstatě bezúdržbový stroj, který není nutno speciálně čistit. Protože uvnitř nemá žádné nože, není potřeba nic brousit nebo měnit.

Čištění se provádí samotným drcením a následným propláchnutím drtiče proudem vody. Pokud je potřeba drtič vyčistit od usazenin a mastnoty, postačí delší štětka a Cif nebo podobný prostředek. Taky je možno použít kostky ledu, citrónovou kůru a sodu. Uvedená kombinace drtič vyčistí, odmastí a provoní.

Na e-shopu weltservis.cz (odkaz) naleznete také speciální čistící prostředky z USA, které byly vyvinuty pro pouze drtiče. Praktické balení usnadní veškerou údržbu a Váš drtič dostane tu nejlepší péči.

V žádném případě nepoužívejte k čištění agresivní chemikálie jako jsou louh, Savo nebo Krtek! Tyto látky mohou poškodit vnitřní těsnění drtiče, způsobit protečení a následné poškození elektrické části drtiče. Oprava je pak velmi nákladná a mnohdy se již ani nevyplatí.

Jako každý stroj se i drtič časem opotřebuje. Životnost drtiče je v ideálním případě odhadována na 10 – 15 let. Poté může být stále funkční, ale bude nejspíš hlučnější a bude se při drcení trápit. Také může častěji vypínat tepelná pojistka nebo se zasekávat.

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.