Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznický servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdný

Reakce našich zákazníků

děkujeme, že se s námi dělíte o Vaše zkušenosti, při používání drtiče odpadu

Dobrý den,drtič od Vás používám několikrát denně. Drtím s ním veškerý bioodpad z domácnosti. Bydlíme v rodinném domku na okraji města a po zkušenosti, kdy jsem na kompostu potkala krysu, jsem kompost zrušila a používám drtič. Krysy krmit zbytky z kuchyně nebudu.

Drtím veškerý kompostovatelný odpad z kuchyně: zbytky jídla, kosti, vaječné skořápky, slupky z ovoce a zeleniny, staré pečivo, staré kompoty, které jsou na vyhození, ...

Jsem s drtičem maximálně spokojená. Běží bez nejmenší poruchy již 4 roky.

Kdybych si měla vybrat spotřebiče, kterými bych zase vybavila svoji kuchyň krom varného centra a digestoře, byla by to určitě myčka a drtič odpadu. Díky němu nemám zapáchající odpadkový koš a ucpané odpady. A nemusím se konfrontovat s krysami na kompostu.

Snad vám moje hodnocení nějak pomůže. Kdykoli kdokoli přijde k nám do kuchyně a zjistí, že používám drtič odpadu, ptá se k čemu to je. Předvedu, co  vše  ta malá věcička zvládne a jak mám čisté koše a předám kontakt na vaši  firmu. :-D

Mějte krásný den. S heslem: "Kdo nedrtí s námi, drtí proti nám!"v úctě Monika K.

Dobrý den,rád odpovím na váš dotaz.

Drtič pracuje prakticky každý den již několik let a nemám žádnou negativní zkušenost při jeho používání. Musím napsat, že jsem s Vaším výrobkem nad míru spokojen.

Drtím v něm vše co jen jde: zbytky zeleniny a ovoce, kuřecí a rybí kosti, zbytky vařeného masa a jídla, atd. 

Každé návštěvě doporučuji.S pozdravem Vladislav H.

Před půl rokem jsem od vaší firmy zakoupil již podruhé drtič odpadu, protože i před 5-ti lety, v předchozím domě, jsme s ním byli spokojeni. Množství celkového odpadu bylo od 1/3 až 1/2 menší, stejně tak výrazně odpadl charakteristický zápach, provázející okolí popelnic.

Drtíme v podstatě veškerý organický odpad dle doporučení. Zvláště loupání ovoce, zeleniny a zbytky od jídel je velice pohodlné likvidovat.

Drtiče fungují bezporuchově a jsme spokojeni.

Dr. Václav R.

Dobrý den,drtič odpadu je jedním z našich nejpoužívanějších domácích pomocníků. Drtíme v něm prakticky každý den. Nejvíce se osvědčil při drcení zbytků jídel a běžného biologického odpadu, který vzniká při čištění zeleniny a ovoce. Drtíme slupky od brambor, od ovoce, od zeleniny, zbytky z odšťavňovače, kuřecí kosti, odpad při  čištění drůbeže a ryb. Jediné, s čím si náš drtič neporadil je lebka králíka.:-) Využíváme ho především na měkký vlhký odpad, který by se v koši rychle kazil, což oceňujeme hlavně v teplých měsících. Zvykli jsme si na něj okamžitě a už bychom kuchyň bez něj nechtěli. Zatím jsme spokojeni a doporučujeme drtič i našim známým. S odpadem v panelovém domě, kde bydlíme, nebyly dosud žádné problémy.

S pozdravemDaniel Z.

Dobrý den,Jsem poněkud překvapen vaším zájmem o zákazníka, toto se bohužel moc nevidí. S drtičem je manželka nesmírně spokojena, u nás je v provozu minimálně 2x denně o víkendech i častěji. Drtíme všechny organické odpady, od slupek od brambor, které se okrajují přímo do dřezu, zbytky masa, jak syrového, tak uvařeného, slupky z ovoce. Skořápky z vajec, čajové sáčky a podobně. Od té doby nejsou problémy se zapáchajícím odpadkovým košem. Drtič odpadu se proto zařadil k nepostradatelným kuchyňským zařízením.

Manželka tento spotřebič hodnotí vysoce kladně, a pokud vím tak jej opakovaně doporučovala známým a předvedením. Drtič vždy budil nadšení, ale někdo měl obavu po čase z ucpaného odpadu, nebo s problémem s Vodovody a kanalizace. Zatím po celou dobu tyto problémy nenastaly.MUDr. Jan S.

Dobrý deň,s drvičom odpadu som veľmi spokojná, drvím takmer všetko, čo je možné drviť, používam ho takmer denne.

Nemala som s ním doteraz žiadne problémy, funguje výborne. Určite by som ho odporučila, ak bude príležitosť.

S pozdravomMartina K.

Dobrý den,děkuji za Váš email - ano, před časem (5.5.2007) jsme si koupili od Vás kuchyňský drtič.EcoMaster Plus ECONOMY,Pneuspínač komplet,Víceúčelová zátka dřezu - Mr. ScrappyTrubkový sifon 6/4" x 40

Jsme s ním spokojeni a používáme ho každý den, tedy pravidelně. Jeho funkce jsou bez-chybné, a jeho výkon jsme zvolili optimálně k našim potřebám. Jde o produkt, který spolehlivě plní svoji předurčenou funkci a nevyžaduje přehnanou údržbu.

Nezbývá nic jiného, než jej doporučit každému, kdo chce efektivně řešit likvidaci bioodpadu při vaření a při provozu domácnosti. Rád bych touto cestou objednal servisní prohlídku - pro jistotu.:-) Pokud bude mít Váš technik cestu, prosím ozvěte se.

S pozdravem Alex K.

Dobrý den přeji,Váš drtič ještě pořád mám a drtím. Žádáte hodnocení….. no hurá do toho. Už to samo nasvědčuje k tomu, že jsme si ho oblíbili, když ho ještě pořád máme, žádné problémy s ním do dnešního dne nebyly a funguje na 100%. Drtíme v něm běžné odpady, které se drtit dají a co jste doporučovali. U některých tvrdších kusů se zeleniny to je větší hluk, ale už jsme se naučili, co tam raději nedáváme. Někdy máme pocit, jako by se tam něco uchytilo podle zvuku, ale když se podíváme, tak tam nic není. A nějaké negativum? Asi jen to, že mi ve skřínce pod dřezem zabral dost místa a nevleze se tam už odpadkový koš, ale bohužel s tím se asi nedá nic dělat. 

Pěkný den přeji.S pozdravemR. H.

Dobrý den,s drtičem od Vás jsem spokojena, neměla jsem zatím žádný problém. Drtím téměř denně všechno co zbyde na talířích, ale nejčastěji jsou to slupky od brambor, skořápky z vajec, zeleninu, slupky z jablek atd. Výkon drtiče pro naši domácnost je dostačující a oceňuji i snadný přístup k čištění.

S pozdravemMartina C.

Dobrý den,s drtičem odpadů /Eco Master/, který jste nám namontovali již před 6 lety /2005/ jsme maximálně spokojení. Slovo maximálně myslím absolutně. S drtičem pracujeme, či ho používáme skutečně denně. Ráno slouží k likvidaci různého bioodpadu po snídani - čajové sáčky, papírové kapesníky, zbytky po nakrájených jablcích, slupky od pomerančů, banánů a pod.

Drtič za celou jeho dosavadní životnost pracuje naprosto bezchybně a bez vašeho mailu ho již dlouhou dobu doporučujeme spolu s vaší firmou všem našim známým, pro které je mnohdy drtič ještě stále jakousi novinkou a čímsi v kuchyni tajemným.

Za celou dobu se nám také pouze dvakrát ucpal, poprvé když jsem drtil zbytky slupek cibule, po telefonátu s vaší firmou jsem závadu výpustnou zátkou hravě odstranil. Podruhé se tato závada objevila po drcení vaječných skořápek, a tak vím, co mohu, či nemohu do drtiče  " nasoukat ". Zcela bezproblémově si drtič poradí s drůbežími kostmi a opět s bioodpadem po obědu či večeři.

Závěrem, drtič je pro nás velmi dobrý pomocník, zbytky jídel v létě nezapáchají v domácím kbelíku na smetí a vše je tak elegantně a diskrétně vyřešeno.

Snad tolik, přeji vše dobré, Ladislav S.

Dobrý den,požádali jste mě o hodnocení drtiče. No je to jednoduchý úkol. Je to skvělý pomocník, již bych kuchyň bez drtiče nechtěl. Návštěvy ho obdivují. Moc pomáhá a nevím co je špatně odtékající odpad. No abych ho jen nechválil, tak manžeta je náchylná na vařící vodu, už mám jednu v zásobě. Jednou se mi ho podařilo ucpat slupkami od cibule. Někdy trochu smrdí, ale stačí vyndat manžetu a umýt ho. Ale dávám mu 10 bodů z 10.

Aleš S.

Dobrý den,potěšil mne Váš zájem o mé zkušenosti s drtičem a také dárek v podobě manžety zdarma :).

S dodaným drtičem jsem obecně velmi spokojena, využívám jej pro běžný kuchyňský bio-odpad (slupky, zbytky jídel atd.), které jsou zpracovány bez problémů. Toto drcení mi ušetří spoustu času a především i prostoru, neboť jsem původně bioodpad třídila. Pouze jediné, že k drcení je zapotřebí dostatek vody, aby se drtič pročistil a vše se zpracovalo - což chápu, že je nutnost. Hlučnost drtiče je pro mne v běžném kuchyňském provozu (vaření, myčka atp.) bez komentáře. Pokud by mne při používání napadl nějaký další komentář, dala bych Vám ještě vědět.

Hezký den,Kateřina V.

Dobrý den,drtič běží několikrát denně, drtíme vše podle prospektu firmy, včetně drůbežích kostí, skořápek vajec, košťálů zeleniny.

Nepozorujeme žádné zásadní problémy - Zatlačená gumová manžeta do spuštěného odpadu kupodivu nebyla  poškozená.

S pozdravemDr. H.

Děkuji za dotaz.Mohu napsat jen tolik, že výrobek pracuje na 100% a nemáme žádné připomínky.

Drtíme obvyklé zbytky potravin, které zbydou v dřezu a je jednodušší je spláchnout (a rozdrtit), než pracně vybírat (zbytky ze zeleniny, slupky, občas skořápky vajec atd.). Snažíme se drtiče nezneužívat, co jde vybrat bez větší námahy rukou, tak vybereme.

Přeji hezký den.O. O.

Dobrý den,vynikající produkt, maximální spokojenost a servis. Děkuji moc.

David S.

Dobrý den,s drtičem panuje všeobecná spokojenost. Drtíme skoro všechen biologický odpad z kuchyně. Bez problémů: slupky od brambor, čajové sáčky, veškeré zbytky ovoce a zeleniny včetně banánových slupek, kuřecí kosti. korkové špunty od vína, papírové ubrousky, košťály od zelí a kapusty.

Lehkým problémem jsou půlky citronu které je nutné po vymačkání ještě rozčtvrtit jinak se drtí dlouho. Dvakrát došlo k ucpání slupkami od cibule - bylo nutné odšroubovat přírubu odpadu a mechanicky vyčistit, jednou pomohlo nadrcení kuřecích kostí, které slupky od cibule uvolnily.

K drtiči je připojen i odpad od myčky nádobí a bez problémů voda odtéká, aniž by vzlínala nahoru do dřezu.

40 mm odpadní trubka je plně dostačující a ani po více než roce používání je sifon zcela čistý bez usazenin.

maximální spokojenostS PozdravemAdam P.

Dobrý den,s drtičem jsme velmi spokojena, používám ho téměř denně. Drtím bio odpad, kromě masa a tvrdých kusů bio odpadu a zbytky jídel.

Děkuji,K. J.

Vážený pane,S drtičem jsme velmi spokojeni. Za dobu provozu (přes 3 roky) jsme řešili pouze dva problémy: Podařio se nám “sežvejknout” gumovou manžetu = naše chyba, koupili jsme si novou. Jednou bylo potřeba drtič vyčistit, když se ucpal v důsledku velkého množství cibulových slupek. Používáme jej denně. Nejvíce zbytky jídla, které se nám nepodaří dostat do malé dcery. V polovině jídla se rozhodne, že chce něco jiného a již do ní původní jídlo nedostaneme. Něco se dá nabídnout znovu, něco však nikoliv.  Problémem jsou právě zmíněné cibulové slupky = projdou a pak se nalepí v “sifonu”.

Produkt i Vaši firmu jsme již doporučili několikrát.Zdeněk P.

Dobry den,Drtic pouzivam uz vyse 5 rokov, aktualne vlastne uz druhy. Jedina vec bola zavada cca po 3 rokoch, odstranena vasim technikom (vymena motora). Takze som spokojny s pro-duktom aj servisom.

Dusan P.

Dobrý večer,Děkujeme za zájem.S Vaším produktem jsme vcelku spokojeni. Využíváme ho téměř  denně. Co se týče drcení – drtíme standardní bio odpad z kuchyně, ale také hlavně kávu  z kávovaru. Problémy nám dělaly akorát měkčí sýry, a nebo slupky s vlákny – to už jsme se ale poučili.

DěkujiPetra M.

Dobrý den.Váš drtič jsme zakoupili prostřednictvím p. Kubáta. Za těch několik let, po které tento výrobek užíváme, s ním máme dobré zkušenosti. Používáme ho především přes zimu, protože v létě je u nás možnost "třídění" biologického odpadu. Přes zimu ho užíváme na drcení veškerého biologického materiálu, nejtvrdší věci, které drtíme, jsou asi kosti z kuřete.

S pozdravem Radek P.

Dobrý deň,s drtičom odpadu som spokojná. Používam ho každý deň.O.

Dobrý den,od roku 2006 používáme drtič EcoMaster Plus Standard. S výjimkou prvotní reklamace z počátku užívání (prasklý plášť drtiče) jsme s drtičem spokojeni.

Nejčastěji drtíme odpad z ovoce a zeleniny. U banánových slupek zůstávají v drtiči zbytky vláken, slupky z cibule a česneku zůstávají v drtiči celé. Odřezky masa zůstávají částečně zachyceny na nožích, lze je odstranit dalším vydatnějším drcením, např. bramborových slupek.

Drtič používáme denně bez dalších závad. Dbáme Vašeho doporučení a do dřezu sléváme vařící vodu pouze společně se studenou.

S pozdravemIng. Otakar V.

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.