Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznický servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdný

Co je drtič odpadu

Ačkoliv je drtič malý a lehký, zpracovává odpadky tak rychle, že ho nebudete stačit "krmit". Drtič kuchyňského odpadu je bezedná popelnice ve vašem dřezu.

Drtič kuchyňského odpadu je malý, ale tvrdě pracující pomocník, který se postará o likvidaci organického odpadu z vaší kuchyně.

Drtič odpadu je moderní a praktický přístroj, který šetří váš čas. Při používání drtiče bude vaše odpadní potrubí čisté a bez usazenin.

Drtič kuchyňského odpadu vás zbaví veškerého organického odpadu z vaší kuchyně. Zbytky, odřezky, slupky či kosti. Odpad, který vzniká při přípravě jídla a nesnědené zbytky z talířů, tvoří zhruba polovinu hmotnosti všech odpadů, které domácnost vyprodukuje. Tyto zbytky organického původu se v koši rychle kazí a začínají zapáchat, a tak  se stávají podstatou nejednoho rodinného sporu. Vynášet koš se nechce nikomu.

Drtič je vhodný do nové i starší kuchyně. Obsluha drtiče je velmi jednoduchá a nenáročná. Pořízení je dobrou investicí do vašeho pohodlí.

Jak drtič funguje?

Drtič kuchyňského odpadu se napojuje svým hrdlem na výtokový otvor dřezu. Všechen biologicky rozložitelný odpad, kterého se chcete zbavit, jednoduše hodíte do dřezu. Pak už stačí jen pustit studenou vodu a pomocí tlačítka uvést drtič do chodu.

Pokud drtič zrovna nepoužíváte, tak nespotřebovává žádnou elektrickou energii. Drtič neovlivňuje běžnou funkčnost dřezů, funguje jako klasický sifon.

Pořízení drtiče je vstřícným krokem k životnímu prostředí

V průběhu drcení se uvolňuje voda vázaná v odpadu. Voda tvoří až 85 % hmotnosti potravinových zbytků. Drtič tak snižuje celkové množství odpadu vyprodukovaného v domácnosti.

Organický odpad z kuchyně běžně končí na skládkách, kde se významnou měrou podílí na vzniku skládkového výluhu, který kontaminuje podzemní vody a znesnadňuje recyklaci. Pokud nerozmělněný odpad splachujete do WC, nejenže krmíte hlodavce, ale také dochází k zanášení potrubí.

Rozdrcený organický materiál nejsou schopni hlodavci v kanalizaci konzumovat, takže nedochází k jejich přemnožení. Pokud organický odpad skončí v kanalizaci, nedochází k jeho rozkladu ve vaší domácnosti. Předcházíte tak výskytu nebezpečných bakterií,  plísní a případně i hmyzu.

Drtiče kuchyňského odpadu jsou vhodné pro všechny typy kanalizačních řádů. Můžete je použít i v případě, že využíváte septik.

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.