Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznický servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdný

Tepelná pojistka

Vyskočená tepelná pojistka je druhou nejčastější závadou, ke které vyjíždíme

Jedná se o naprosto banální závadu, která ani vlastně závadou vůbec není.

Tepelná pojistka chrání motor drtiče v případě přetížení nebo přehřátí.

Obvykle stačí pojistku lehce zatlačit zpátky a drtič je opět funkční. Pokud znovu vyskočí, problém může být v zaseklém drtiči, viz předchozí článek.

Ve většině případů se nám podaří se zákazníkem pojistku zatlačit „přes telefon“, jen potřebuje trochu navigovat. Při montáži a předání drtiče zákazníkům vysvětluji, kde se pojistka nachází, nicméně za pár let na to každý pochopitelně zapomene.

Po zatlačení pojistky a zprovoznění drtiče telefonicky většinou následuje veliká radost a jásání na druhém konci drátu. Co si budeme povídat, jakmile si jednou na drtič zvyknete, už bez něj nedokážete žít.

Největším problémem obvykle bývá zákazníka přimět k tomu, aby se nechal navigovat a pojistku na drtiči našel. Někdy jsou lidé ve spěchu a požadují okamžitý příjezd technika. Pokud ovšem technik přijede a pouze pojistku zatlačí, jsme nuceni zákazníkovi vyúčtovat jak cestovné, tak i započatou hodinu práce. Což je například v případě Prahy 1120 Kč bez DPH.

Mějte tedy prosím při telefonátu trpělivost, snažíme se ušetřit náš čas a Vaše peníze.

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.