Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznický servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdný

Vypadlá ovládací hadička

Tuto závadu zvládnete hravě opravit svépomocí

Spouštění drtiče je ve většině případů zajišťováno pneumatickým spínačem na povrchu dřezu, který je propojen gumovou hadičkou s elektrickým spínačem. Spínač je umístěn buď zvlášť v externí krabici nebo v případě například Ecomaster Plus přímo ve spodní části drtiče.

Jen výjimečně se stane, že by hadička samovolně vypadla buď z tlačítka nebo spínače. Může se to stát při manipulaci pod dřezem, drtičem nebo tlačítkem. Taky může být hadička mechanicky porušená, přiskřípnutá nebo zlomená.

Problémy s hadičkou se obvykle projeví po zásahu jiných řemeslníků pod dřezem. Jednou jsme například vyjeli k „nefunkčnímu“ drtiči, kdy stolař upravoval pojízdné zásuvky a nechtěně hadičku odpojil. Paní tvrdila, že je hadička připojená, ale nechtěla se nechat telefonicky navigovat. Po příjezdu jsme zjistili, že hadička je sice zasunutá v tlačítku, ale pod drtičem se jen volně plandala. Byl to zbytečný výjezd, který paní navíc musela zaplatit.

Je nutné mít na paměti, že hadička má dva konce a oba musí být někde zasunuty. Jeden zespod v tlačítku, druhý buď zespod v drtiči nebo v externím spínači.

Stejně jako při vyskočené tepelné pojistce Vás prosíme o trpělivost při telefonátu a následné lokalizaci gumové průhledné hadičky. Výjezd k vypadnuté hadičce Vám ve většině případů musíme vyúčtovat. Buďte tedy trpěliví, jedná se o náš čas a Vaše peníze :)

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.