Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznický servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdný
Novinky

Aktuální informace a oznámení

39682508

Připravte se na grilovací sezónu s naším sortimentem venkovních dřezů

30 / 05 / 2023 weltservis dřezy dům a zahrada Zpět na blog

.

.

.

.

.

Zahrada se stává "novou" kuchyní. Objevte naší řadu venkovních dřezů

Věříme, že zahrada je rozšířením domácnosti. Proto by měla být stejně pohodlní a funkční jako váš interiér. S naší novou řadou venkovních dřezů nyní můžete přinést pohodlí a efektivitu kuchyně přímo do své zahrady na terasu.

Venkovní dřezy jsou navrženy tak, aby vydržely náročné venkovní podmínky. Jsou vyrobeny z odolných, nerezavějících materiálů, které zvládnou jakékoli počasí, aniž by se obětovala estetika. Ať je slunečno, nebo prší, můžete si být jisti, že váš dřez zůstane funkční a působivý.

Pokud plánujete rodinný piknik, grilovací večírek s přáteli nebo si jen chcete vychutnat klidné odpoledne v zahradě, jsou venkovní dřezy pravým řešením. Přidejte do své zahrady kousek luxusu a zažijte, jaké to je mít opravdovou zahradní kuchyň.

foto zahradní kuchyň.jpg

Venkovní kuchyně se stávají stále populárnějšími a to z dobrého důvodu. Poskytují řadu výhod, které zlepšují zážitek z vaření a stravování venku.

Zde jsou největší výhody venkovních kuchyní:

  • Rozšíření prostoru: Venkovní kuchyně poskytují další prostor pro vaření, jídlo a společenské akce. Je ideální pro grilování, rodinné sešlosti, oslavy a další společenské akce.
  • Pobyt venku na čerstvém vzduchu: Vaření venku umožňuje vychutnat si čerstvý vzduch a krásné počasí. To může zlepšit vaší náladu a zvýší celkový zážitek ze stravování.
  • Zvýšení hodnoty nemovitosti: Venkovní kuchyň může zvýšit hodnotu nemovitosti. Jsou atraktivní pro potencionálního kupce. Zvýší hodnotu domova.
  • Snížení nákladů na stravování venku: Příprava jídla venku je zábavnější. V konečném důsledku můžete ušetřit za jídlo v restauracích ve venkovních zahrádkách.
  • Snadná příprava jídla: Venkovní kuchyně často zahrnuje gril. Příprava jídla je snadná, rychlá a jednoduchá.
  • Individuální potřeby: Venkovní kuchyni si můžete snadno přizpůsobit. Můžete si vybrat styl, design a další doplňky jako je např. pizza pec, bar, lednice apod. 

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.