Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznický servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdný
Novinky

Aktuální informace a oznámení

Zpět na blog
Kuchyňské trendy pro rok 2023

Kuchyňské trendy pro rok 2023

02 / 01 / 2023
weltservis dřezy

Kuchyňské trendy pro rok 2023

Již dávno odzvonilo časům, kdy byla kuchyně samostatná oddělená místnost, kde se pouze vařilo. Dnes je kuchyně hlavním dějištěm domova, často je propojená s jídelnou a obývacím pokojem. Kuchyň představuje „srdce domova“. Setkáváme se zde s přáteli a rodinou u dobrého jídla, pracujeme, odpočíváme.

A co je trendem roku 2023 v oblasti kuchyní?

Především funkčnost rafinovaně propojená s odpočinkem. Překvapivé a odvážné barvy. Nejžádanějším trendem roku 2023 bude bezpochyby industriální styl, kde budou dominovat doplňky převážně ve zlaté a měděné barvě. Populární bude i matný chrom. Zlaté prvky a detaily jako je například kuchyňský dřez, baterie, úchytky bude v kombinaci se šedou a černou vypadat luxusně. Tento styl se nese ve znamení požitkářství a nádechu bohatství.

Zlatá kuchyňská baterie bude jedinečným skvostem ve vaší kuchyni. Skvěle vynikne v kombinaci s černým či bílým dřezem. Doplňky zlaté byly doposud využívaný především v retro laděných interiérech, nyní nachází své uplatnění v moderních a rustikálních. Ve správné kombinaci vyvolá exkluzivní dojem.

Znáte styl Japandi?

Jedná se o novinku posledních let – kombinuje nenápadnou japonskou estetiku s komfortem skandinávského stylu. Jejich společným znakem je minimalismus. Skvěle do tohoto stylu zapadnou doplňky v bílé nebo černé barvě. Neutrální barvy, které se dají snadno kombinovat.

Bílá barva v kuchyni je stále velmi nadčasová a žádána. Je snadno kombinovatelná. Opticky zvětšuje prostor. Bílé keramické dřezy budou stále trendy.

Černá kuchyň? Ano, i to je trendem roku 2023. Doplňky v černé barvě jako je dřez, kuchyňská baterie či dávkovač pro jar dodají prostoru šmrnc. Dají se snadno kombinovat s ostatními spotřebiči jako je například černá varná konvice, topinkovač nebo kávovar.

Skvěle bude v kuchyni fungovat kontrast. Kombinace černé kuchyňské baterie a bílého dřezu je nadčasová a moderní. Celek působí luxusně a elegantně. Pokud chcete, aby černá baterie byla hlavním bodem kuchyně zvolte ostatní doplňky v tlumených barvách.

carneo ostruvek.JPG

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2023 WELT SERVIS spol. s r.o.