Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznický servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdný
Novinky

Aktuální informace a oznámení

Zpět na blog
Černé kuchyně do posledního detailu:

Černé kuchyně do posledního detailu

23 / 02 / 2023
weltservis dřezy

Trendy černé kuchyně do posledního detailu: jak vybrat dřez a baterii

Černá do interiéru patří a jak ukazují současné trendy, dá se s ní vykouzlit opravdu nadčasový interiér.

Jen si to představte. Kuchyň se světlými zdmi, černá kuchyňská linka, světlá pracovní deska a krásný černý keramický dřez v centru pozornosti. Černá v této barevné kombinaci dodává prostoru hloubku, sofistikovanost i jistou dramatičnost. Zároveň podtrhuje čistotu jednoduchost a eleganci celého interiéru.

Designéři se shodují, že černá může v interiéru velmi dobře dominovat, ale je skvělá i jako doplňková barva. S kterými barvami ji tedy kombinovat? Kromě konzervativního dialogu černé a bílé se může barva inkoustu pustit do rozhovoru s přírodními, tlumenými či pastelovými odstíny žluté, zelené, hnědé i modré. Ať už bude vaše kuchyň v moderním, retro, rustikálním, boho či industriálním stylu, černá jí dodá šarm.

Černé dřezy z granitu a keramiky

V odstínech černé barvy se vyrábí zejména granitové a keramické dřezy. V obou případech je docíleno černé barvy pomocí kvalitních barviv. Zatímco dřezy z granitu působí přirozeně matným dojmem, dřezy z keramiky se vyrábí v lesklém i matném provedení.

ev-359_st_amb_353cb_černá.jpg

A jakou baterii zvolit k černým keramickým dřezům?

Ke keramickým černým dřezům se hodí jak baterie chromové, tak mosazné se zlatou i měděnou povrchovou úpravou. Krásné nejen černé baterie v retro stylu vyrábí česká firma RAV SLEZÁK. Můžete si vybrat zda chcete baterii s tradičním kohoutkovým ovládáním, jako má například model Retro Morava, pákové ovládání má pak model LABE.

Pokud vás oslovily retro baterie, ale uvažujete o jiné barevné kombinaci s černým dřezem, určitě vás nezklamou vybrané modely značky Chambord a Aquasanita.

Ke keramickým dřezům moderních tvarů se velmi dobře hodí i některé chromové baterie. Doporučujeme například modely značky Eisl s oblým tvarem, nebo třeba pákovou baterii Chambord Linor.

r201_092_centre_1df9c.jpg

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2023 WELT SERVIS spol. s r.o.