Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznický servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdný
Novinky

Aktuální informace a oznámení

Elegance a symbióza. Koupelna jako umělecké dílo

Oslnivý kontrast v koupelně s naší kolekcí černých a bílých baterií

01 / 08 / 2023 weltservis koupelna a WC Zpět na blog

Přivítejte eleganci a stylový nádech do vaší koupelny s naší exkluzivní kolekcí černých a bílých umyvadlových, vanových a sprchových baterií! Když se setká moderní design s prvotřídní funkcionalitou, vzniká skutečně jedinečný prostor, který vás bude okouzlovat každý den.

Naše baterie jsou více než jen praktickými prvky v koupelně - jsou to umělecká díla, která transformují každý interiér na místnost snů. Ať už preferujete moderní jednoduchost nebo sofistikovanou eleganci, naše kolekce nabízí něco pro každého.

Černé baterie jsou synonymem dojemnosti a nápaditého designu. Jejich vznešená černá barva vytváří silný a elegantní dojem, který koupelnu pozvedne na novou úroveň. Tyto baterie se dokonale hodí do moderních interiérů a stávají se výrazným akcentem, kterým zaujmou všechny pohledy.

Denver vanová baterie 5.jpg

Na druhé straně, bílé baterie nabízejí čistotu a svěžest. Jejich jemný design a neutrální barva dokonale doplní koupelny s klidnou a harmonickou atmosférou. Tyto baterie jsou skvělou volbou pro tradiční a minimalistické koupelny, kde vyniknou svou jednoduchostí a elegance.

Diziani bila vanova 1.jpg

Kromě svého neotřelého vzhledu jsou naše baterie konstruovány z prvotřídních materiálů, které zajišťují jejich odolnost a dlouhou životnost. Snadná údržba a odolnost proti skvrnám či poškrábání zajišťují, že naše baterie vás budou dlouho potěšit svou kvalitou.

Naše kolekce černých a bílých baterií je stvořena pro ty, kteří si chtějí užít nejen každodenní používání, ale také pro ty, kteří hledají jedinečný designový prvek do své koupelny. Přijměte výzvu a proměňte svou koupelnu v prostor, kde se budete cítit jako v luxusním hotelu každý den.

Vydejte se na cestu k modernímu interiéru a objednejte si naše černé a bílé baterie ještě dnes! Vaše koupelna si zaslouží jen to nejlepší, a my jsme tu, abychom vám to umožnili.

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.