Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznický servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdný
Novinky

Aktuální informace a oznámení

Filtrační kartuše, které pomáhají odstranit prach a nečistoty z vody bazénů, vířivek a SPA

Jak na čistou vodu ve vířivce nebo v bazénu snadno a rychle?

26 / 04 / 2023 weltservis Filtrace Zpět na blog

Naše filtrační kartuše Donner pomáhají odstranit prach a nečistoty z vody bazénů, vířivek a SPA. Zajistí tak čistou a zdravotně nezávadnou vodu po celou sezónu. 

Filtry doporučujeme pravidelně čistit a měnit.  Filtrační kartuše jsou určeny pro bazény a vířivky, jsou vyrobeny z tkaniny Trilobal. Tím je zvětšená filtrační plocha, která zadržuje více nečistot, aniž by došlo ke snížení průtoku vody. Díky inovované technologii Dirt-Locking látka zachycuje mnohem více nečistot než běžná látka. Tento filtr odstraňuje vlasy, listí, prach, usazeniny, písek, apod.  

Filtry jsou kompatibilní pro většinu běžně prodávaných bazénů a vířivek. Velkou výhodou je jejich snadné čištění a výměna.

Jak správně používat a kdy měnit kartušovou filtraci?

  • Výběr kartuše: Zvolte kartuš, která je kompatibilní s vaším filtračním systémem.
  • Údržba kartuše: Aby kartuš fungovala co nejlépe, je důležité ji pravidelně čistit. Vyjměte kartuš z filtru a postříkejte ji hadicí s vysokotlakou vodou, abyste odstranili nahromaděné nečistoty.
  • Kontrola opotřebení: Pravidelně zkontrolujte kartuš na poškození nebo opotřebení. Pokud jsou na kartuši viditelné praskliny, trhliny nebo deformace, je čas ji vyměnit.
  • Výměna kartuše: Dodržujte doporučení výrobce a vyměňte kartuš včas, abyste zajistili správnou funkci filtru a čistotu vody.
  • Ukládání náhradních kartuší: Je dobré mít několik náhradních kartuší, abyste mohli snadno provést výměnu, když je to potřeba. Skladujte náhradní kartuše v suchém a chladném prostředí, chráněné před přímým slunečním světlem.

Dodržováním těchto tipů zajistíte, že váš filtrační systém bude správně fungovat a udržovat čistotu vody ve vašem bazénu nebo vířivce.

20210224153521Upyh0H.jpg

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.