Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznický servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdný

Před kontaktováním servisu

Nejprve zkuste přístroj restartovat hlavním spínačem ON/OFF

  1. Zkontrolujte přívod el. energie a hlavní přívodní kabel.
  2. Zkontrolujte, zda je hlavní spínač na zadní části přístroje v poloze ON nebo OFF. (Displej přístroje musí zobrazovat číselné hodnoty).
  3. Zkontrolujte tlačítko u pod krytem vnitřní cartridge, zda je v poloze II-IN/0-OFF/I-EX (plyn interní cartridge/vypnutý přísun plynu/plyn z externí cartridge)
  4. Zkontrolujte tlakoměr, pokud je ručička blízko nule, pravděpodobně je nízký tlak nebo zcela vyčerpán pohonný a konzervační plyn v interní nebo externí cartridgi/lahvi.
  5. Pokud některý výčepní okruh nefunguje, zkuste jej pročistitdle návodu k obsluze.
    Lze také provést kontrolu foukáním ústy tak, že stisknete a držíte tlačítko láhve a budete foukat buď do kovové výčepní trubičky na přístroji nebo do černé plastové hadičky, která se zasunuje špuntem do láhve. Okruh musí být při stisku tlačítka volně průchozí.
  6. Pokud u přístroje často spíná chladící kompresor, zkontrolujte těsnost dvířek, zda guma přiléhá po celém obvodu. (Spodní pant je seřiditelný).
  7. Zkontrolujte, zda jsou zadní i boční stěny přístroje alespoň 12 cm od stěny. Přístroj by se mohl přehřívat.
  8. Přečtěte návod k obsluze, zejména pokyny údržby a odstraňování závad.
Pokud ani přes výše uvedené body přístroj nebude správně fungovat, zavolejte nám a domluvíme se na postupu v rámci záručního nebo pozáručního servisu.

Poznámka: Dbejte na pravidelnou deratizaci provozu. Poruchu přístroje mohou způsobit také myši, překousáním vnitřní elektroinstalace.

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2021 WELT SERVIS spol. s r.o.