Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznický servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdný

Šířka kuchyňských skříněk

Dřez do nové kuchyně

Spolu s plánováním nové kuchyně, je potřeba vybírat i kuchyňské vybavení a spotřebiče. Bude myčka na nádobí volně stojící nebo zabudovaná, šířka 45cm nebo 60cm? Stejně tak je to i s ostatními spotřebiči a kuchyňským dřezem. Před započetím výroby bychom měli mít spotřebiče a vybavení vybrány, aby stolař mohl vyrobit kuchyň dle vašich požadavků. V tomto ideálním případě si můžete vybrat dřez dle vaší představy a výrobce kuchyně jej zakomponuje do připravované sestavy. Jak správně vybírat dřez podle typu, nebo orientace montáže se dovíte spolu s dalšími informacemi na našich stránkách. Při hledání toho pravého dřezu využijte našeho průvodce výběrem kuchyňského dřezu.

Dřez do stávající kuchyně

V případě, že vybíráte dřez do již existující kuchyně, budete limitování velikosti otvoru po minulém dřezu (pokud neměníte i kuchyňskou desku), velikostí spodních skříněk a rozmístěním zabudovaných spotřebičů a šuplíků. Proto někteří výrobci u svých dřezů uvádějí i šířku spodní skříňky, do kterých jde jejich dřez namontovat, bez toho, aniž by se musely provádět další úpravy na vedlejších spodních skříňkách.

Pokud výrobce tuto informaci neuvádí, je potřeba změřit nebo z nákresu zjistit, jaká je šířka vaničky dřezu, popřípadě i přídavné vaničky. Pokud máte např. šířku skříňky 45 cm a vedlejší skříňky obsazeny šuplíky, jedno dřez s vaničkou, nebo dvoudřez do kuchyňské desky nezasadíte. Pokud je ale vedlejší skříňka volná (tj. policová), lze vhodnou úpravou bočnic větší dřez namontovat.

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.