Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznický servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdný

Typy dřezů - Jednodřez, dvojdřez, okap a vanička a rohový dřez

Existuje několik základních tvarových typů kuchyňských dřezů. Při rozhodování se, který zvolíte musíte brat do úvahy více faktorů, konkétně, rozměr skřínky, do které dřez umístíte, velikost celé kuchyně,  a vaše požadavky na umývací centrum.

Jednodřez

Jednodřez je díky své velikosti vhodný pro mladé rodiny a jednotlivce. Hodí se do menších kuchyní v panelových domech, garsonky, nebo do jinak prostorově omezených míst. Výhodný je jednodřez také pro kanceláře a kuchyně s myčkou nádobí, kde není potřeba veliký dřez s odkapem. Nezapomeňte na důležitost vhodné velikosti dřezu pro rychlé mytí. Při výběru jednodřezu zvažte, jak velké nádobí se vejde do Vaší myčky na nádobí. Podívejte se na širokou nabídku jednodřezů.

e-shop jednodřezyDřez s vaničkou

Hledáte kuchyňský dřez, který by nebyl až tak náročný na prostor, ale přesto s možností odkapávání nádobí, nebo rozmrznutí masa? Máme pro Vás jedno z možných řešení. Je jím právě dřez s vaničkou, který díky své konstrukci umožňuje pohodlné mytí nádobí a zároveň skýtá prostor k odkapávání nádobí. Pokud máte kuchyni s menšími možnostmi, nebo naopak máte velkou kuchyň a používáte myčku nádobí, je dřez s vaničkou vhodnou alternativou, o které byste mohli uvažovat. Prohlédněte si jednodřezy s vaničkou.

Dřez s odkapem

Dřezy mají hlavní vaničku s odkapávací plochou, která najde uplatnění v jakékoliv kuchyni s použitím myčky, nebo bez ní. Vybírat můžete mezi  nejrůznějšíma designama odkapových ploch, ať už s drážkami nebo hladkou plochou. Tento tvar kuchyňského dřezu je v domácnostech nejžádanejší a vhodný do velkých i méně prostorných kuchyní. Odkládací plocha může být menší, větší, záleží na vaších možnostech a požadavcích. Podívejte se na jednodřezy s odkapem.

e-shop dřezy s odkapem


Dřez s vaničkou a odkapem

Jde o dřezy s hlavní vaničkou, menší přídavnou vaničkou a odkapávací plochou. Doplnit jej můžete vhodnými doplňky jako jsou krájecí desky, odkapávače na nádobí, cedící misky a jiné, které ze dřezu udělají kompletní umývací centrum. Využití menší vaničky je různorodé, od odkapávaní umytého nádobí, až po oplachování ovoce, zeleniny, rozmrazovani masa a scezení těstovin. Dřezy tohto typu se vyrábí v různych délkach a designu, od nerezových, přes granitové, až po keramické. Aktuální nabídka dřezů s odkapem a vaničkou.


e-shop dřezy s vaničkou a odkapem

Dvojdřez

Tyto dřezy mají dvě velké, rovnocenné vaničky bez odkapávací plochy. Do větších kuchyní je kuchyňský dvojdřez tím pravým pomocníkem. Druhou vaničku využijete jednak na odkládání umytých nádob, nebo při vaření na přípravu a očištení zeleniny, ovoce. Extra vaničku oceníte i při cezení těstovin a brambor, kde Vám špinavé nádobí nebude překážet.  Podívejte se na nabídku dvojdřezů. 

e-shop dvojdřezy


Dvojdřez s odkapávací plochou

Jste zvyklí, že necháváte odkapávat nádobí hned vedle dřezu a nechce se Vám jej hned po umytí utírat? Odkapávač vedle dřezu je další úložný prostor, který můžete využít. V rámci dvojdřezu s vaničkou navíc můžete mytí nádobí posunout na zcela jiný level. Zvlášť pro větší rodiny, či hodně spolubydlících je dvojdřez s okapem tím pravým řešením. Vypadá dobře, poskytne Vám dostatek prostorů  a nevyžaduje speciální údržbu. Zaručujeme, že budete spokojení.  Podívejte se na dvojdřezy s odkapávací plochou.

e-shop dvojdřezy s odkapem

Rohový dřez

Málo prostoru, nebo atypická kuchyně často vyžaduje i atypická řešení. Rohový dřez je jedním z nich. Navíc si můžete vybrat rohový dřez v různých alternativách. K dispozici jsou rohové dřezy s vaničkou nebo s odkapem, či jakákoliv jejich kombinace. Při výběru dbejte na to, co primárně potřebujete, a pečlivě si změřte svou kuchyni. Podívejte se na nabídku rohových dřezů.

e-shop rohové dřezy

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.