Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Kundenservice: 774 707 286

cartClear
Dein Warenkorb ist leer

Výrobce dřezů Marmorin

Marmorin je rodinná společnost původem z Polska, která vyrábí granitové dřezy už po tři generace.

Hlavní důraz klade na design, za který už získala několik ocenění. Marmorin věří že věci používané každý den jako dřezy a umyvadla si zaslouží design který nás jen tak neomrzí.

Marmorin vyvíjí dřezy ve vlastním designovém studiu, kde spolupracuje s předními polskými designery. Dřezy a ostatní sortiment je testován ve vlastní certifikované laboratoři. V současnosti má tato společnost na trhu přes 270 kuchyňských dřezů a spoustu dalšího sortimentu jako umyvadla a vany.

Magranit - granit vyvinutý společností Marmorin

Marmorin začal vyrábět svojí variantu granitu již před 30 lety.

Jde o směs žuly a křemenů, pryskyřic, a dalších sloučenin. Marganit se vyznačuje jednotnou strukturou, a vysokou odolností. Magranit odolává vysokým teplotám, běžné chemii používané v kuchyni, i nárazům.

e-shop dřezy marmorin

Antibakteriální úprava Biocote

Dřezy z magranitu jsou opatřeny speciální ochranou vrstvou Biocote. Biocote zajišťuje vysokou ochranu před bakteriemi a plísněmi. Magranit je obzvláště odolný i vůči obávaným bakteriím a plísním jako E. coli, Salmonela a Aspergillus niger.

Laboratorní vývoj a testování dřezů

Marmorin se může pochlubit vlastní certifikovanou laboratoří. V této laboratoři vyvíjí a testuje nové materiály. Zároveň laboratoř slouží k nemilosrdným zátěžovým testům. Granitové dřezy Marmorin musí projít zkouškou tvrdosti, odolnosti vůči nárazům a tření. Také se testuje jejich tepelná odolnost a roztržitost pomocí působení vysokých teplot. Testované dřezy jsou také vystavovány různým chemikáliím, aby se vyzkoušela jejich chemická odolnost.

Historie společnosti Marmorin

V osmdesátých a devadesátých letech byla většina technologií soustředěna v západních zemích. Marmorin byla jedna z prvních společností, která se začala zabývat výrobou z litého mramoru v bývalém východním bloku. Litý mramor je velmi podobný materiál jako granit, a Marmorin z něj ze začátku vyráběl kuchyňské pracovní desky. Protože byly výrobky velmi kvalitní, brzy si získaly popularitu na domácím trhu. Netrvalo dlouho a Marmorin začal exportovat do zahraničí.

V novém miléniu rozšířil výrobu na granitové kuchyňské dřezy. Staré výrobní prostory nedostačovaly, a tak musel Marmorin otevřít nový výrobní závod specializovaný na výrobu granitových dřezů.

V té samé době začal Marmorin splňovat normu kvality ISO 9001. A protože myslí také na životní prostředí zavedl systém environmentálního managementu ISO 14001.

Poptávka strmě rostla, a tak Marmorin roku 2008 otevřel další závod na výrobu granitových dřezů ve Wschowě.  Výrobky vyrobené Marmorinem jste tou dobou mohli nalézt po celém světě, třeba Izraeli nebo Novém zelandu.

Marmorin vyráběl své výrobky pro renomované společnosti, které je opatřovali vlastními logy a prodávali dále. V roce 2008 však začal, nejprve umyvadla, a pak i další sortiment prodávat pod vlastní značkou. Poprvé tak můžeme vidět granitové dřezy s logem Marmorin.

Do dnešních dnů prodal Marmorin, ať už pod svou značnou nebo cizí, miliony dřezů do celého světa. Výrobky Marmorin vyhrávají designové ceny, může se pochlubit například Red Dot design. Pro představu, soutěž Red dot má ve světě designu podobnou váhu jako Oskaři ve světě stříbrného plátna.

Podívejte se na nabídku dřezů Marmorin

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.