Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznický servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdný

Chromové kuchyňské baterie

Chrómové vodovodní baterie tvoří nejrozšířenější a nejvíce žádanou kategorii na trhu. Hodí se k jakémukoliv typu kuchyňského dřezu nerezu, granitu, i keramice. Vybírat můžete z klasických stojánkových, nástěnných, s vytahovacím perlátorem, se sprchou, až po filtrační či sklopné.

Chromové baterie nejlépe ladí k nerezovému dřezu, zákazníci pak volí baterii v lesklém, nebo matném provedení, aby dosáhli jednotného vzhledu umývacího centra.

Pokud se rozhodnete pro chromovou baterii do nerezového dřezu, berte v potaz šířku nerezového plechu, z kterého je váš dřez vyroben.

V tenkostěnném plechu by se mohutná baterie s velkou pravděpodobností kývala. V takovém případě je lepší volit lehčí a menší baterii.

Vysoký model v plytkém dřezu by během umývání způsoboval stříkání vody všude okolo, v dostatečně hluboké vaničce však umístění vyššího modelu není problém.

Pokud jste majitelem granitového nebo keramického dřezu, které jsou daleko hrubší a pevnější než nerezové, a rozhodli jste se pro chromovou baterii, šířku materiálu nemusíte řešit. Zaměřte se spíše na design celého mycího centra. Baterie, dávkovače saponátu, excentru, tak abyste dosáhli designové jednoty všech těchto komponentů a zároveň získali funkční mycí centrum. Na trhu existuje celá řada chrómových kuchyňských baterii v různých designech, rozměrech od různých výrobců, proto zvažte koupi baterie od takové značky, kde vám budou schopní poskytnout i záruční a pozáruční servis v případě potřeby.

                                         

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.