Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznický servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdný

Horkovzdušné vysoušeče Jet Dryer

Jet Dryer se již řadu let řadí mezi nejprodávanější vysoušeče na našem trhu

Na základě požadavků našich zákazníků jsme rozšířili nabídku tryskových vysoušečů o dva horkovzdušné vysoušečeJet Dryer Simple a Jet Dryer Mini.

Horkovzdušné vysoušeče jsou vynikající volbou za papírové ubrousky/ ručníky/ utěrky. Přechod na vysoušeč vám výrazně sníží provozní náklady. 

Nová rychlejší - silnější sušicí síla poskytne uživatelům maximální komfort. Pryč je doba, kdy elektrické fukary byly jen „lepším fénem“. V neposlední řadě vás jistě potěší i nízká pořizovací cena.

Uplatnění horkovzdušných vysoušečů

Díky svým kompaktním rozměrům najdou tryskové vysoušeče dobré využití v malých prostorách toalet. Horkovzdušné osoušeče jsou vhodné do provozů typu hotely, restaurace, penziony, obchodní domy a řetězce, sportovní haly, čerpací stanice, bazény, wellness centra, letiště apod. Vysoušeče jsou opatřeny odolným krytem proti vandalismu, nemusíte se obávat jejich poškození ze strany podnapilých hostů.

Proč jsou horkovzdušné vysoušeče tak oblíbené?

Svojí popularitu si horkovzdušné vysoušeče zasloužily díky kombinaci vysokého výkonu, nízké ceny a kompaktních rozměrů. Díky proudu vzduchu o rychlosti 105m/s jsou ruce dokonale suché do 15-20 vteřin. S Jet Dryer se vám nestane, že si po dlouhém čekání na vysušení rukou nakonec stále mokré ruce utřete do oblečení.

Další výhodou je, že systém sušení je bezdotykový a tím se stává maximálně hygienickým. Zároveň se uživateli dostává nejvyššího komfortu a příjemného pocitu z proudění teplého vzduchu.

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.