Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznický servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdný

Výrobce dřezů Telma

Granitové a kompozitní dřezy Telma jsou ze 100% vyrobeny v Italii. Nabízejí největší dostupné množství barev, přes 60 odstínů!
Telma je značka dřezů od Italské společnosti Plados který je jedním z předních výrobců granitových a kompozitních dřezu.

Dřezům Telma se podařilo rychle vybudovat silnou pozici na trhu s kuchyňskými dřezy, které se teď prodávají na všech pěti kontinentech.
Pod značkou Telma dnes nenajdeme jen granitové a kompozitní dřezy, ale také kuchyňské baterie, vestavěné varné desky a další vybavení kuchyně. Dřezy Telma perfektně vyvažují formu, design a funkčnost.

e-shop dřezy Telma

Granitové dřezy Telma

V granitových dřezech Telma nademe až 84% jemného kameniva (žuly a křemene).

Tak vysoký obsah kamene nemá mezi granitovými dřezy obdoby. Přírodní kámen drží pohromadě díky velice kvalitnímu akrylátovému pojivu.
Díky tomu jsou granitové dřezy Telma příjemné na dotek – dokonale hebké. Zároveň jsou i velmi pevné a odolné.

Vlastnosti granitových dřezů Telma

Na granitových dřezech Telma neuplívají skvrny, většinu běžné nečistoty jednoduše setřete hubkou. 
Prudké změny teplot nedělají granitovým dřezům Telma žádné problémy, nemusíte se bát popraskání ani jiného poškození. Dřezy také odolávají vysokým teplotám, krátkodobě až 280° C. Dřezy Telma jsou díky své šířce a vlastnostem materiálu velmi odolné vůči nárazům. I když do dřezu upustíte velmi těžký hrnec, nedojde k poškození.Odolnost vůči poškrábání je díky vysokému obsahu přírodního kameniva na vysoké úrovni.
Na barvu některých materiály má negativní vliv působení slunečních paprsků a UV záření. Granitový materiál je však proti tomu naprosto odolný a barevně stálý. Všechny složky granitového dřezu jsou testovány a certifikovány pro styk s potravinami.

Zvýšená ochrana proti bakteriim

Dřezy Telma jsou jako první na světě ošetřeny speciální antibakteriální ochranou. Tato antibakteriální vrstva pracuje na principu iontů stříbra, které šetrně a ekologicky likvidují většinu známých bakterii a virů. S touto technologii se můžeme setkat i na moderních operačních sálech nebo ve funkčním oblečení, kde plní stejnou úlohu.

Dřezy Telma - čistší vzduch ve vaší kuchyni

Systém Ariapura čistí vzduch a odstraňuje nepříjemné pachy které mohou vzniknout při manipulaci s potravinami. Ariapura pracuje na principu fotokatalýzy oxidu titaničitého. Za přístupu slunečního světla oxid titaničitý rozkládá nepříjemné pachy a tím čistí vzduch. Díky tomuto procesu mají dřezy Telma samočistící schopnost, pro odstranění prípadné špíny stačí menší množství čistícího prostředku a tak se stávají ekologičtějšími.

e-shop granitové  dřezy Telma
 

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.