Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznický servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdný

Výrobce dřezů Granisil

Granisil je obchodní název pro granit od společnosti Acrysil. 

Acrysil je největším výrobcem dřezů v Indii. Stal se jím díky velké výrobní kapacitě, výraznému designu a pečlivé kontrole kvality. Vetšina Acrysilových dřezů je určena na export. 

Vlastnosti granitu Granisil

Granisilové dřezy obsahují přes 80%  žuly a křemene. Díky přítomonsti přírodního kamene se jedná o velmi tvrdý materiál. Dřezy vyrobené z Granisilu jsou odolné vůči rozbití, promáčknutí a poškrábání. Granisil je naprosto bezpečný pro styk s potravinami. Vzhled Granisilového dřezu zůstává neměnný po celé roky. Granisilové dřezy jsou dostupné v odstínech přírodního kamene.

Kontrola kvality

Káždý granitový dřez vyrobený z Granisilu je pečlivě kontrolován a musí splňovat přísné kritéria. Každý Granisilový dřez musí být odolný vůči nárazům, poškrábání, hygienický a odolný tepolotám až do 230 °C a zároveň přátelský k životnímu prostředí.

Výroba granisilových dřezů

Na začátku se rozemele žula a křemeny na stejně velké drobné kusy. Kamenná drť se poté míchá s kvalitním acrylovým pojivem, barvivy a dalšími speciálními příměsemi. Tato směs se následně nalije do ocelových forem. Polymerace může začít. Tento proces je pečlivě kontrolován počítačem, aby  bylo dosaženo homogenní struktury granitu.

e-shop dřezy Granisil

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.